כרטיס הנחות חדש לתיירים בפראג

החופשה הבאה שלכם בפראג תעלה לכם פחות
החופשה הבאה שלכם בפראג תעלה לכם פחות

אם אתם מתכננים חופשה בפראג ב-2019 בטח תשמחו לדעת שהיא תעלה לכם פחות. החל מ-1.4.2019 יהיו זמינים כרטיסי הנחות לתיירים בעיר שיהיו זמינים הן פיזית והן וירטואלית. אמנם הרעיון לא חדש וההכרזה עליו התקיימה אי שם ביוני 2017, אבל עכשיו סוף סוף הרעיון קורם עור וגידים ומגיע לשלב היישום.

כרטיס זה יכניס את פראג לחברה מכובדת של ערים, הן בצ'כיה  (למשל אולמוץ, ברנו ופילזן) והן ברחבי העולם שכבר מעניקות כרטיסים כאלו לתיירים שלהם. אמנם בעיר קיימים כבר כיום כרטיסי הנחות שונים, אך הם מונפקים ע"י חברות פרטיות וכוללים הנחות מוגבלות בלבד.

הכרטיס יפותח וינוהל ע"י חברת Operátor ICT שפיתחה את הכרטיס הציבורי Lítačka ופרויקטים נוספים, למשל פרויקט העיר החכמה שכולל ספסלים עם אינטרנט אלחוטי, פחי אשפה ששולחים הודעה כאשר הם מתמלאים ועוד. ואגב, עלות הפרויקט כולה צפויה להיות 2 מיליון קרונות צ'כיות.

הכרטיס החדש יכלול הנחות לתחבורה ציבורית, הטבות באירועים תרבותיים שונים שנערכים בגלריות ובמוזיאונים בעיר ועוד ויאסוף נתונים על האטרקציות השונות. למשל : אילו הנחות ואטרקציות היו פופולריים ביותר ועוד.

הצפי הוא שיימכרו 250,000 כרטיסים כאלו עם הנפקתם, אבל מכיוון שפראג היא אחת מערי התיירות הפופולריות בעולם כנראה מדובר בהערכה נמוכה מדי. בנוסף, התיירות בפראג גדלה מדי שנה וכל שנה שוברת את שיא התיירות של קודמתה, למשל בשנת 2017 ביקרו בפראג כ-8 מיליון תיירים – גידול של 7% לעומת שנת 2016 והנה אחת הסיבות :

14 תגובות בנושא “כרטיס הנחות חדש לתיירים בפראג”

    1. כרגע עדיין לא. הרשימה מתגבשת בימים אלו ואנחנו ממליצים לקרוא את הפוסטים האחרונים שלנו (כולם מתחילים במילים "אטרקציות בפראג/צ'כיה) כדי להכיר דרך ייחודית להינות ובזול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *