בשורה לחובבי השופינג: קניון חודוב בפראג מתרחב

אגף חדש בקניון חודוב ייפתח ב-11.10 ויהפוך את המקום לאחד הגדולים בצ'כיה כולה. שטח הקניון ייגדל ב-75% (מ-60,000 מ"ר ל-102,00 מ"ר) ועלות ההרחבה מוערכת ב-4.5 מיליארד קרונות צ'כיות.

ככה נראה הקניון כבר עכשיו והעסק רק צפוי להשתפר:

האגף החדש יהפוך את קניון חודוב למקדש של אופנה ואביזרים (בקומות התחתונות) ולמרכז מזון (בקומה העליונה) והוא יכלול כ-300 חנויות. אמנם קניון OC Letňany נחשב לקניון גדול יותר בשטחו (125,000 מ"ר), אך מספר החנויות בו קטן יותר – רק 180 חנויות.

האגף החדש יכלול מתחם קולנוע עם 18 מסכים וטכנולוגיית 4DX שיכילו 2600 איש . זהו יהיה מתחם הקולנוע הגדול בצ'כיה מבחינת מספר המסכים. כיום המתחם הגדול ביותר נמצא ב- Cinestar Anděl אבל הוא כולל רק 14 מסכים. גם כאן יש תחרות עם קניון OC Letňany – במתחם הקולנוע שלו יש בו מספר מושבים רב יותר (2668), אבל רק 12 מסכים. ככה נראה קניון OC Letňany רגע לפני הכריסמס :

ההרחבה תכלול גם חנויות של מותגים ספרדיים : Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear , Massimo Dutti , Zara Home ו – Oysho. במקום תוקם חנות הדגל של המותג H & M בגודל 3000 מ"ר ולא רק : בקניון יכללו חנויות של רשתות שעד כה לא היו בצ'כיה כמו Armani Exchange, Pink Woman, Yamamay, Boux Avenue, Thomas Sabo ו- . AW Lab sportswear

הקומות העליונות של הקניון תכלול חנויות של מותגי יוקרה כמו Weekend Max Mara, Max&Co., Luisa Spagnoli, Michael Kors, Stefanel, Coccinelle, Bogner, Marella ו- French Connection.

אמנם הפתיחה הגדולה של הקניון מתוכננת ל-11.10 ותכלול הופעות של מיטב האמנים, אבל עד ה-15.10 יינתנו במקום הנחות לרגל הפתיחה. אתם כמובן יודעים מה צריך לעשות אז למה אתם מחכים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *